לעמוד הבית

מחלת סרטן - להסתכל לה בעיינים

אני פותח מאמר זה בקביעה חד-משמעית - אינני משכנע בזה חולי סרטן המטופלים בדרכים הקונבנציונליות לעזוב הכל ולשים יהבם עלי, ולא דוחק באנשים שקיבלו את הדיאגנוזה המרה להפנות גב לרפואה המוסדית ולבוא אלי - אינני מורשה לעשות כן ובנוסף, הביטוח הרפואי של החולה לא יופעל במקרה כזה.

.

כל מה שאני מנסה להשיג בכתבה זו זה לגרום לחולה סרטן להתגבר לרגע על הפאניקה ולקרוא שורות אלה - ואולי, רק אולי, יקבל פרספקטיבה נוספת להסתכלות על עצמו ועל "המחלה".

.

עובדה שאין חולק עליה, מכל זווית שלא נסתכל  - רפואה קונבנציונלית, רפואה אלטרנטיבית, רפואה משלימה, פילוסופיה או מדעי החיים - הגוף שלנו הוא אורגניזם פלאי, שאין שני לו ביקום (המוכר לנו) בתחכומו ושכלולו.

.

אז למה אנחנו כל כך חולים ? - מספיק לפתוח אינדקס  מחלות ע"מ להסתחרר ממבול המחלות והסימפטומים ואז נשאל שוב - איך ייתכן שאורגניזם כה משוכלל, מכונה כל כך משומנת חולה בכל המחלות הנ"ל ?

.

נכון, אנחנו חיים בסביבה לא בריאה - המים והאוויר מזוהמים, המזון שלנו רווי כימיקלים מזיקים וזרם החיים המודרני מטלטל אותנו בין מתח לחרדה לפחד ולתסכול (ועוד כהנה וכהנה).

.

ישנה אפשרות שהייתי שמח אם יותר ויותר בני אדם היו מאמצים אותה אל ליבם ומסתכלים על עצמם וחייהם דרך האספקלריה החדשה הזו.

.

האפשרות הזו פשוטה והגיונית להחריד - ייתכן שהגוף שלנו "מחולל" את מחלות הסרטן ודומיהן ע"ם לפתור לעצמו זמנית "תקלות" שהתהוו בו ואם ניתן לתהליך להסתיים המחלה ליעלם מעצמה, שוב באמצעות "תוכניות מגירה" ששמורים בנו מאז בריאת העולם ? ייתכן שההתערבות הברוטלית שלנו מאטה ו/או עוצרת את הריפוי ?

.

אשאיר אתכם עם התהיות הנ"ל ורק אומר - הזווית הזו נבחנה היטב ע"י מדענים שונים בעולם ולאחרונה ע"י דר' גירד האמר  (מייסד GNM - הרפואה הגרמנית החדשה) שאף הצליחו לאמת את התיאוריות הנ"ל ע"י מתן טיפול שונה למחלות ידועות.

.

למי שמעוניין, מצ"ב מאמר נרחב בנושא - ראו הוזהרתם - זה ישנה את תפישת עולמכם לעד !!