לעמוד הבית

טיפולי פוריות

 

אני רואה את הריבוי הטבעי, שהוא בעצם הסיבה העיקרית לקיומנו על הגלובוס,  כדבר הטריוויאלי ביותר בעולם וברוב המקרים, ה"עזרה" מבחוץ, בדמות טיפולים הורמונאליים קשים, חוסמת את התהליך הטבעי במקום להאיץ אותו.

.

נכון שישנם זוגות שעברו תהליך מתיש של טיפולים הורמונאליים - IVF, הזרעות והשד יודע מה עוד, הצליחו לבסוף להרות – ובכל זאת אני שואל את השאלות המרגיזות – אולי היו מצליחים להרות בלי כל המהומה אם רק היו מראים להם את הדרך הנכונה ? אולי זוגות מעטים ש, מה לעשות, הנתונים הטבעיים שלהם לא מאפשרים הריון ועושים טיפולי IVF יכלו לקצר את התהליך וכך לחסוך מעצמם חודשים ושנים של התעללות בגופם ובנפשם ?

.

אני עושה את כל זה ועוד – אני יושב עם שני בני הזוג ומנסה לדלות את סיבות אי ההצלחה אחת לאחת, משנה אצלך ואצלו את הקריטריונים לבניית משפחה נכונה, מוריד אתכם מהלחץ של אי עמידה בציפיות הסביבה והחשוב ביותר – מטפל בכם לשיפור האיזון הנפשי וההורמונאלי וע"י כך מגביר את הסיכוי שלהם להפוך למשפחה מלאה ומאושרת   – התקופה הזו שלפני הכניסה להריון יכולה להיות בונה או הורסת, הכל לפי המוכנות וההתנהגות של שני בני הזוג בעת לחוצה זו.

 

תגובה אחת על טיפולי פוריות

  • מאת לייצמן‏:

    שלום לכן, אני עברתי טיפולי פוריות. הטיפול היה אישי ונעים. הצוות ליווה אותי לאורך כל התהליך ונתן לי יחס חם ואוהב. בדיוק מה שחיפשתי.
    היום לאחר חצי שנה (פחות או יותר) של טיפולים אני יכולה להגיד שאני עם תאומים בבטן 🙂 שני בנים בריאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *