לעמוד הבית

הריון - לא מובן מאליו

מה הבעיה להכנס להריון ? - 5 דקות של כיף ואנחנו כבר שם...

.
אז זהו שלא - זה אולי היה נכון פעם, כשנשים ילדו מתחת לעץ והמשיכו במלאכות יומן - וכיום - מסתבר שזו בעיה רצינית (פירוט חלקי בהמשך) ובגלל היותה שכזו יש בה גם אפקט של כדור שלג, כלומר שבגלל שזוגות יודעים שזה לא טריוויאלי, כל עיכוב גורם למתחים שגורמים לעיכוב נוסף, וכך הלאה והלאה, עד שמגיעים לטיפולים קשים ויקרים.
ובקשר לבעיות - זה נכון שחלק מהן נובע מ"תקלות" אצל האשה, אבל רובן ככולם נובעות מדרדור הולך וגובר  ביכולת המינית של הגבר - אני לוא דווקא מדבר על בעיות זקפה שמקומן במאמר אחר, אלא ב"תקלות" בייצור הזרע הגברי, שמה לעשות - בלעדיו אין הריון - ולהלן 3 התקלות העיקריות  :

.
- הטמפרטורה הרצויה של האשכים (כן, כן - לא נעים אבל אמיתי) - ע"מ להבטיח ייצור תקין של זרע, "בית החרושת" של הזרעים, קרי האשכים, צריכים להיות בטמפרטורה נמוכה בכ-4 מעלות מחום הגוף, לכן המעצב הראשי של גוף היונקים הוציא את האשכים מחוץ לגוף - אבל אנחנו, בבורותנו, משתמשים בביגוד אולי אופנתי אבל גרוע למטרה הנ"ל - התחתונים והמכנסיים הדוקים מדי ומצמידים את האשכים לגוף וכך פוגעים בתהליכי ייצור הזרע (אצל אוכלוסיות "מפגרות" נמצא דווקה התייחסות אינסטינקטיבית חיובית לנושא הנ"ל - ראה שמלות או מכנסיים רחבות).

.
- הקרינה הנפלטת ממכשירים אלקטרוניים (טלפון סלולרי, מחשב, לוחות פיקוד, רכב מודרני וכו') פוגעת באיכות וכמות הזרע.
- ווריקוצלה - אותה מחלה גברית נפוצה שגורמת לחסימה בצינורית פליטת הפסולת של "בית החרושת לזרע" וגורמת לה לחזור אל האשכים ולהשחית את הזרעים.

.
כמטפל אלטרנטיבי, מגיעים אלי זוגות משני סוגים :
1. כאלה שמכל הבחינות והזוויות היו צריכים להרות אבל לא מצליחים לעשות כן במשך זמן ממושך ומגיעים אלי כ -LAST RESORT .
2. כאלה שנמצאים כבר בתוך טיפולי פוריות (בד"כ IVF או הזרעות) ורוצים להגדיל את הסיכוי להרות מהם.

.
במלוא הצניעות אני מכריז קבל עם ועדה שכל 4 הטיפולים מהסוגים הנ"ל שעשיתי בשלושה החודשים האחרונים הסתיימו בהריון  !! - אעפ"י כן, אני לא טוען ל-100% הצלחה אבל אני ממליץ לסקפטים למיניהם לנסות את ההליך כי הוא נקי, בריא וללא תרופות כלשהן - בקיצור, מצב של NOT TO LOSE !!

.

לקריאה נוספת אני מפנה אתכם למאמר נוסף באתר זה - "טיפולי פוריות ותמיכה בטיפולי פוריות"